Slovenská 69, Prešov

+421 908 377 388

tradereal@tradereal.sk

Zachovalý 2-izbový byt s 2 loggiami – Mirka Nešpora, Sídlisko 3, Prešov

Popis

EXKLUZÍVNE: Hľadáme vhodného kupujúceho pre zachovalý 2 izbový byt s 2 loggiami s dobrým potenciálom na rekonštrukciu alebo ako investícia na okamžitý prenájom, na ulici Mirka Nešpora – Sídlisko 3, vo vyhľadávanej lokalite mesta Prešov.

V blízkosti bytového domu je bohatá občianska vybavenosť a zelené oddychové zóny v blízkosti rieky Torysa, obchodné centrum CENTRUM, v blízkosti letné kúpalisko, cyklistický chodník, veľkou výhodou sú dostatočné a komfortné parkovacie miesta.

Byt sa nachádza na ideálnom 2.p/12.p. zatepleného panelového bytového domu, so slnečnou orientáciou V/J a príjemným tepelným komfortom, o rozlohe 53 m2 + 2 loggie 6 m2, osobné vlastníctvo, bez tiarch.

DISPOZÍCIA BYTU: predsieň, špajza, kuchyňa s výstupom na loggiu, spálňa s výstupom na ďalšiu loggiu, obývacia izba, kúpeľňa, samostatné wc a pivnica /2 x 1,5 m/.

TECHNICKÝ STAV BYTU:
– plastové okná + loggie so žalúziami
– plávajúce podlahy v celom byte
– umakartové bytové jadro
– nové drevené interiérové dvere
– nová keramika a sanita v kúpeľni
– zánovná kuchynská linka
– nové spoločné stúpacie vedenia vody, odpadu, plynu

Mesačné náklady pre 2 osoby: 180 Eur /Spoločenstvo vlastníkov bytov, elektrina, plyn/. Ponúkaný byt je vhodný aj ako investícia na okamžitý prenájom.

BYTOVÝ DOM je po kompletnej rekonštrukcii:
– zateplenie s novou fasádou
– nová strecha domu
– 2x moderné bezdotykové výťahy
– úprava spoločných priestorov
– nový moderný vchod s bezpečnostnými dverami
– udržiavaný a čistý vchod
– veľmi príjemní susedia

Pre ďalšie informácie a osobnú obhliadku tohto príjemného 2 izbového bytu nás kontaktujte: Ing. Dušan Palša – 0908 377388 alebo tradereal@tradereal.sk

Video prehliadka

Pôdorys

Mapa