Slovenská 69, Prešov

+421 908 377 388

tradereal@tradereal.sk

Luxusný 2-izbový byt s veľkou loggiou – Hapákova ulica, Sídlisko Sekčov, Prešov

Popis

Ponúkame nadštandardný 2 izbový tehlový byt s priestrannou loggiou a atraktívnymi výhľadmi, v rezidenčnej zóne na okraji sídliska Sekčov, Hapákova ulica, ktorý je vhodný pre náročného klienta.

Byt ponúka dokonalé súkromie, pokoj pre relax s krásnymi výhľadmi na zeleň a okolitú prírodu. Bezproblémové parkovanie pri bytovom dome na rezidenčných pozemkoch, kde nebude mať problém zaparkovať ani vo večerných hodinách.

Priestranný byt sa nachádza na 3.p/3.p. murovaného bytového domu bez výťahu, je v osobnom vlastníctve, o celkovej výmere 68 m2, z toho výmera bytu je 60 m2 a výmera loggie 8 m2, so slnečnou orientáciou východ/juh. Ide o bytový dom v tichej a lukratívnej lokalite s minimálnym dopravným ruchom, s množstvom prírody a zelene.

MODERNÁ DISPOZÍCIA BYTU:
– predsieň
– kúpeľňa
– samostatné wc
– špajza
– izba
– obývacia izba s výstupom na loggiu
– kuchyňa s pultom a jedálenským kútom prepojená s obývacou izbou
– pivnica

VYBAVENIE BYTU:
– plastové okná, plávajúce podlahy, keramická dlažba a obklady v kúpeľni a wc, vstavaná kuchynská linka, interiérové drevené dvere so zárubňami, samostatný plynový kotol s prietokovým ohrevom teplej vody, keramická dlažba na loggii, dekoratívne podhľady stropu, dekoratívny stropový trám.

BYTOVÝ DOM bol postavený v roku 2003, ide o murovanú stavbu z tvárnic Ytong s výnimočnou architektúrou exteriéru a interiéru bytového domu. Správcom bytového domu je MBP Prešov.

VÝHODY BYTU:
– rezidenčná zóna, lukratívna a bezpečná lokalita na okraji sídliska
– krásne výhľady na zeleň a prírodu
– vlastné vykurovanie a nízke prevádzkové náklady
– slnečná orientácia na východ a juh
– moderný bytový dom a moderná dispozícia bytu

Mesačné prevádzkové náklady spolu 145 eur/2 osoby z toho: plyn 70 eur, elektrina 35 eur, MBP 40 eur.

Dohodnite si osobnú obhliadku tohto výnimočného 2-izbového bytu s nadpriemernou loggiou a kontaktujte: Ing. Dušan Palša – 0908 377 388 alebo tradereal@tradereal.sk, DOHODA MOŽNÁ

Video prehliadka

Pôdorys

Mapa