Slovenská 69, Prešov

+421 908 377 388

tradereal@tradereal.sk

Rodinný dom s investičným pozemkom

Exkluzívne ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Remeniny, okres Vranov nad Topľou s veľkorysým rovinatým pozemkom.

Remeniny sú vzdialené 25 km od krajského mesta Prešov a 25 km od okresného mesta Vranov nad Topľou, v blízkosti rekreačná oblasť Domaša Dobrá s dostupnosťou 13 minút autom.

Rodinný dom sa nachádza v centre obce, v zastávanom území, bol čiastočne prebudovaný a rozšírený s možnosťou vybudovania podkrovia, úžitková plocha domu je 110 m2. Stavba je kombináciou kváder-tehla, železobetónová platňa stropu s možnosťou dobudovania podkrovných izieb, strecha plechová + škridľa.

Dispozícia domu:
– vstup do domu
– kuchyňa prepojená s dennou časťou
– spálňa
– kúpeľňa s toaletou
– 2 miestnosti na náradie
– izba s dreveným stropom

Inžinierske siete:
Dom je napojený na inžinierske siete: elektrina, plyn, 2x vlastná studňa, betónová žumpa, prístupová cesta je obecná asfaltová – mimo Hlavnej cesty. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovou gamatkou a kachľovou pecou, v spálni piecka na tuhé palivo. Ohrev teplej vody zabezpečený elektrickými prietokovými ohrievačmi.

Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je krásny rovinatý pozemok o výmere 1484 m2 s dostatočnou šírkou, kde je možnosť vybudovania ďalšieho rodinného domu v zadnej časti a jednoznačná blízkosť rekreačného strediska Domaša Dobrá a blízkej bohatej prírody a lesov, kde sú možnosti rekreačného, spoločenského a športového vyžitia, či už počas dňa alebo večerného života.

Rodinný dom je možné využívať ako chatu, chalupu na rekreačné účely alebo prerobiť na rodinný dom s celoročným využitím.

Dohodnite si obhliadku tejto príjemnej nehnuteľnosti s budúcim veľkým potenciálom s Ing. Dušan Palša 0908 377 388 alebo na tradereal@tradereal.sk

#novebyvanie #realitnakancelaria #obecRemeniny #predajpozemku #rodinnydom #nehnutelnosti #realitnymakler #realestate

Video prehliadka

Mapa