Slovenská 69, Prešov

+421 908 377 388

tradereal@tradereal.sk

Moderný 2-izbový byt s loggiou – Sídlisko Sekčov, Prešov

Popis

Ponúkame na predaj moderný a kompletne rekonštruovaný 2-izbový byt s loggiou na najväčšom sídlisku Sekčov v Prešove, na ulici Vihorlatská, s možnosťou okamžitého nasťahovania bez ďalších úprav.

Dispozícia bytu: 2 samostatné izby, predsieň, kuchyňa s výstupom na loggiu, kúpeľňa, samostatné wc. Súčasťou bytu je pivnica. Orientácia bytu je východ/západ, nachádza sa na 2/7 poschodí panelového bytového domu, osobné vlastníctvo bez tiarch.

Ide o väčší byt s rozlohou 59 m2 + loggia 3 m2, ktorý prešiel pred 6 rokmi kompletnou rozsiahlou rekonštrukciou pozostávajúcou z:
– medené elektrické rozvody, sádrove stierky, biela maľba, plastové okná, plávajúce laminátové podlahy v izbách, keramická dlažba v predsieni a chodbe, sadrokartónové stropy s bodovými svetlami, sprchovací kút, nová keramika a sanita, vstavaná kuchynská linka, vstavané skrine so zrkadlami v predsieni 2x, nové interiérové dvere + zárubne, bezpečnostné vchodové dvere.

Správcom bytového domu je Bytové družstvo Prešov. Mesačné zálohové platby sú 187 Eur + elektrina + plyn.

Bytový dom bol postavený koncom 90tych rokov, so sendvičovým zateplením. Rekonštrukcia bytového domu: nové spoločné plastové okná, nová strecha, nová keramická dlažba na schodoch, nová maľovka spoločných priestorov, rekonštruovaný výťah, udržiavaný a čistý vchod, príjemní susedia. V pláne je kompletné zateplenie bytového domu s novou fasádou.

V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť: materská a základná škola, potraviny, obchodno-zábavné centrum Max s množstvom kaviarní a obchodníkov, občerstvenie McDonald a centrum Koral.

Parkovanie je vzhľadom na lokalitu bezproblémové a komfortné ihneď pred vchodom.

VIDEOOBHLIADKA tu: https://youtu.be/1yBpBZPOvRU

Ak Vás oslovil tento príjemný a moderný 2-izbový byt, dohodnite si osobnú obhliadku bytu s Ing. Dušan Palša – 0908 377388 alebo na tradereal@tradereal.sk

Video prehliadka

Pôdorys

Mapa

personel sağlık