Rodinný dom - Tulčík, Prešov

 

Exkluzívne: Rodinný dom s príjemnou atmosférou a romantikou

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tulčík, okres Prešov s krásnym, upraveným pozemkom s prístupom z 2 strán. Rovinatý pozemok má výmeru 813 m2. Ide o 3-izbový, tehlový rodinný dom s možnosťou vytvorenia ďalších izieb ako dvojgeneračný, podpivničený, so sedlovou strechou. Obytná plocha domu 105 m2. Súčasťou domu je záhradný altánok s kozubom, 2x garáž, dielňa, miestnosť na odkladanie náradia.

Dispozícia domu - 1. Suterén: 2x samostatné izby s napojením na ústredné vykurovanie, špajza, technická miestnosť. 2. Prízemie: predsieň, chodba, 2x samostatné izby, 1x obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, špajza. 3. Povala - možnosť nadstavby.


Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrina /220,380 V/, plyn, voda - vlastná studňa, kanalizácia - čistička odpadových vôd. Vykurovanie je ústredné cez plynový kotol Panter so zásobníkom teplej vody. Dom je vybavený aj krásnymi, funkčnými 3x kachľovcami, čo znižuje náklady na vykurovanie. Je napojený na internet a televíziu.


V rodinnom dome bola realizovaná rozsiahlá rekonštrukcia: plastové okná, drevené interiérové dvere, exteriérové dvere, nové medené rozvody ústredného kúrenia + radiátory, nové medené rozvody elektriny, nové rozvody odpadu a vody, nová vstavaná kuchynská linka so spotrebičmi, nová kúpeľňa a WC - keramika + dlažba, plávajúce podlahy v celom dome, keramická dlažba v celom suteréne a technických miestnostiach, zateplenie suterénu, sauna v suteréne. Mesačné náklady: 120 Eur /elektrina, plyn, koncesionárske poplatky/.


Súčasťou domu je uzatvorený záhradný altánok s vonkajším kozubom pre príjemné chvíle strávené grilovaním a posedením v prírode. Na pozemku sú vysadené kvalitné ovocné stromčeky a kríky /hruška, marhuľa, slivka, vinič, černice/.


Rodinný dom s pozemkom a príjemnou atmosférou ponúka dostatočný priestor na oddych a relax. Možnosť okamžitého bývania. Dohodnite si obhliadku tohto zaujímavého rodinného domu: Ing. Dušan Palša - 0908 377388 alebo emailom: tradereal@tradereal.sk

CENA: 89 000 Eur

                         

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk