PREDANÝ: Moderný 3-izbový byt, veľká loggia - Sídlisko 2

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný, moderný 3-izbový byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom na zeleň - Marka Čulena, Sídlisko 2.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite sídliska, v blízkosti rodinných domov a prírody. Situovaný je na 3/3 poschodí v zateplenom, nízkom bytovom dome s novou fasádou a novou strechou, novými zväčšenými loggiami, novým vnútorným zábradlím. Bytový dom nedisponuje výťahom. Ide o stredový, presvetlený byt, osobné vlastníctvo, orientácia V/Z. Rozloha bytu je 57 m2 + 9 m2 loggia + 9 m2 murovaná pivnica. Celková úžitková výmera bytu je 75 m2.

V byte bola realizovaná kompletná rekonštrukcia: nová elektrina, stierky, plávajúce podlahy, interiérové dvere + zárubne, bezpečnostné vstupné dvere, vstavaná kuchynská linka, murované bytové jadro, keramika, sanita, plastové okná, vstavaná skriňa v predsieni, vstavaná spálňa. Byt má vlastný ohrev teplej vody bojlérom, čo výrazne znižuje prevádzkové náklady. Navyše je byt odpojený od centrálneho vykurovania a má vlastné vykurovanie elektrickými konvektormi + elektrický kozub v obývacej izbe.

Byt sa predáva aj s nábytkom a zariadením. Mesačné náklady pre 3 osoby: 170 Eur

V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť: nákupné centrum Centrál, Lidl, materská a základná škola, blízko zastávka MHD, dobrá dostupnosť do centra, dostatok parkovacích miest.

Dohodnite si obhliadku tohto príjemného a moderného bytu: Ing. Dušan Palša - 0908 377388 alebo tradereal@tradereal.sk

CENA: 83 000 Eur

 

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk