PREDANÝ do 1 mesiaca

Slnečný 4-izbový byt s loggiou s výhľadom na zeleň - Mirka Nešpora, Sídlisko III.

Ide o 4-izbový byt s loggiou a jedálenským kútom v super lokalite Sídliska III., ulica Mirka Nešpora, bočná slepá ulica. Byt sa nachádza na 1/7 poschodí /nie prízemie/ zatepleného bytového domu, rozloha 85 m2 + veľká loggia 6 m2, orientácia V/Z, osobné vlastníctvo. Byt je momentálne v stave holobyt, čo umožňuje novému majiteľovi dokončenie podľa vlastných predstáv a vkusu. V byte začala kompletná rekonštrukcia: plastové okná, nové rozvody elektriny, vody a odpadu, nové sádrové stierky, nivelizačný poter v celom byte, nové vypínače a zásuvky, panelové bytové jadro, nová kúpeľňa a wc /moderný sprchovací kút s odtokovým žľabom, nová sanita a keramika, nové spoločné stúpačky/.
Nízke mesačné náklady: 220 Eur/mesiac/4 osoby. Bytový dom patrí  pod vlastné Spoločenstvo vlastníkov bytov, je zatepleplený a energeticky vyregulovaný. Zabudované slnečné kolektory na ohrev teplej vody.
Pokojná lokalita s dostatkom zelene pre oddych, blízkosť lesného porastu a oddychovej zóny pri Toryse vrátane cyklistického chodníka.

Dohoda istá. Dohodnite si obhliadku: Ing. Dušan Palša 0908 377388 alebo tradereal@tradereal.sk

CENA: 76 999 Eur

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk