PREDANÝ: 4-izbový byt, loggia - Sídlisko Sekčov

REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj vyhľadávaný, priestranný 4-izbový byt s loggiou a jedálňou v zaujímavej lokalite - Bernoláková ulica, Sídlisko Sekčov.

Byt sa nachádza na 1/7 poschodí zatepleného bytového domu, v osobnom vlastníctve, o rozlohe 88 m2 + veľká loggia. Dispozícia bytu: predsieň, 4 samostatné izby, jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné wc, loggia. V byte bola realizovaná rekonštrukcia: stierky + maľba, zánovná kuchynská linka, panelové bytové jadro, čiastočná výmena elektriny, vody, odpadu, komplet nové plastové okná, renovované interiérové dvere, bezpečnostné exteriérové dvere Adlo, plávajúce podlahy, keramická dlažba v kuchyni, dekoratívna keramická dlažba v predsieni a jedálni, vstavaná skriňa v predsieni. 

Bytový dom je zateplený s novou fasádou a novou strechou, keramická dlažba na schodiskách. Udržiavaný vchod a slušní susedia. Bytový dom v správe Bytového družstva. Mesačné náklady s energiami: 230 Eur/3 osoby. Byt je voľný po dohode.

V blízkosti bytového domu je nákupné stredisko Fresh, Coop Jednota, zastávka MHD, materská a základná škola, cirkevné gymnázium.

Dohodnite si obhliadku 4-izbového bytu v zaujímavej lokalite Sídliska Sekčov: Ing. Dušan Palša - 0908377388 alebo tradereal@tradereal.sk

CENA: 97 000 Eur

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk