NOVOSTAVBA 2-izbový byt, centrum

NOVOSTAVBA - 2 izbový, tehlový byt s balkónom a vlastným kúrením

Na predaj moderný, presvetlený 2-izbový byt v novostavbe na Janouškovej ulici - širšie centrum mesta. Byt bol vytvorený v rámci nadstavby tehlového, bytového domu. Byt sa nachádza na 4.poschodí/4.poschodí, osobné vlastníctvo, balkón, vlastný plynový kotol so zásobníkom teplej vody, súčasťou bytu je aj pivnica.

Dispozícia bytu:
vstupná predsieň, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC, balkón a pivnica o výmere 6 m2. Vybavenie bytu zahŕňa: bezpečnostné dvere, interiérové dvere, plastové okná Hesta, plávajúce podlahy, kondenzačný kotol na plyn Wiessmann so zásobníkom teplej vody, podlahové vykurovanie v kúpeľni, nová kuchynská linka so spotrebičmi, nová sanita a keramika v kúpeľni a wc, manželská posteľ, skriňa, moderný gauč v obývacej izbe, kuchynský stôl so stoličkami, vešiaková stena v predsieni, balkón s francúzskym oknom a keramickou dlažbou. 

Byt bol kolaudovaný v roku 2016, veľmi teplý a svetlý byt, orientácia východ/juh, západ. Parkovanie na novovybudovanom parkovisku alebo vo vo dvore bytového domu.

Výhodou bytu je vlastné vykurovanie a nízke mesačné náklady na bývanie: 110 Eur/2 osoby (z toho 60 Eur Spravbytkomfort, 30 Eur plyn, 20 Eur elektrina).

Dohodnite si obhliadku tohto moderného bytu: Ing. Dušan Palša - 0908377388 alebo tradereal@tradereal.sk

CENA: 80 000 Eur

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk