Meštiansky dom v historickom centre

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v centre mesta Prešov na Jarkovej ulici, ktorý je vhodný na bývanie a zároveň podnikanie.

 Dom je postavený na pozemku o výmere 274 m2, z toho zastavaná plocha je 188 m2. Dom pozostáva z dvoch obytných častí a celková podlahová plocha domu je 185 m2.

 Prvá časť domu je vhodná na kancelárie alebo predajňu, nachádza sa tu predsieň, kuchyňa so špajzou, 2 veľké samostané izby, kúpeľňa s WC. Druhá časť domu je určená na bývanie a pozostáva z predsiene, samostatného WC, veľkej obývačky s kuchyňou a špajzou, na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, predsieň, kúpeľňa s WC.

 Konštrukcia domu je tehlová a prístavba je zo staveného materiálu Ypor s novou strechou. Dom bol rekonštruovaný v roku 2001: rozsiahla prístavba z materiálu Ypor, nová strecha s krytinou, komplet plastové okná, francúzske okno, plávajúce podlahy, nové kúpeľne a sanity, interiérové a exteriérove dvere, nový plynový kotol v roku 2012, nové podhľady s bodovými svetlami. Stavba je napojená na všetky dostupné mestské inžinierske siete: plyn, elektrina /220 V, 380 V/, mestská voda a kanalizácia. Vyhrievanie domu je cez ústredné vykurovanie novým plynovým kotlom.

 Dom svojou vynikajúcou polohou v centre mesta je predurčený na podnikanie ako sídlo firmy, kancelárie, predajňu alebo ako investičná príležitosť. Možnosť nadstavby alebo rekonštrukcie domu podľa vlastných predstáv, stavba nepodlieha nariadeniam pamiatkovéhu úradu.
 DOHODA ISTÁ. Ďalšie informácie telefonicky: Ing. Dušan Palša - 0908 377 388 alebo osobne v kancelárii.

CENA: 145 000 Eur

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk