3-izbový byt, loggia - Sídlisko 3

Slnečný, priestranný 3-izbový byt s loggiou - Sídlisko 3, Prostějovská ulica - slepá a tichá ulička, v okolí plno zelene a park.

Ponúkame na predaj vyhľadávaný 3-izbový byt s loggiou a špajzou v tichej lokalite Sídliska 3, Prostějovská ulica - mimo hlavnej cesty. Ide o byt s rozlohou 73 m3 + loggia 4 m2, nachádzajúci sa na 1.p/7p. zatepleného bytového domu. Byt pozostáva z 3 obytných miestností, predsiene, priestrannej kuchyne, kúpeľne spojenej s wc, špajze, loggie z obývačky. Súčasťou bytu je pivnica /2x1,5m/.

Ponúkaný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nové plastové okná, plávajúce podlahy, zánovná kuchynská linka, nové spoločné stúpačky. Bytové jadro je pôvodné - umakartové. Bytový dom je zateplený s novou fasádou, slušní susedia, udržiavaný vchod a okolie.

V okolí bytového domu je dostatočná zeleň a park, možnosť relaxu a oddychu, v blízkosti cyklistický chodník a kompletná občianska vybavenosť vrátane materskej a základnej školy, polikliniky.

Dohodnite si u nás obhliadku tohto príjemného 3-izbového bytu: Ing. Dušan Palša - 0908377388 alebo tradereal@tradereal.sk

CENA: 79 000 Eur

 

 

 

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk