Exkluzívna cena: RD 2x bungalov pre viacgeneračné bývanie

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 novostavby rodinných domov typu bungalov v lukratívnej lokalite Vlčie Doly, Prešov.

Ide o 2 rodinné domy typu bungalov postavené na spoločnom, krásne širokom rovinatom pozemku o rozlohe 911 m2. Rodinné domy sú postavené za účelom viacgeneračného bývania, je tu však možnosť aj využitia na podnikateľské účely alebo ambulanciu. Obidva domy sú murované Ytong + zateplenie + fasáda. Krytina strechy – kanadský šindel. Kolaudácia rok 2009. Domy sú napojené na inžinierske siete: elektrina, obecný vodovod + vlastná studňa, obecná kanalizácia, plyn, asfaltová prístupová cesta.

Väčší bungalov je 3-izbový, má obytnú plochu 130 m2 /rozmery domu šírka 8m x dĺžka 16,25m/, pozostáva z vstupnej predsiene, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, špajzou, 2 samostatnými izbami, kúpeľňou s wc. Vykurovanie domu je zabezpečené radiátormi na ústredné vykurovanie plynovým kotlom s ohrevom teplej vody + presklený kozub v obývacej izbe. Vybavenie domu: kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere. Celkové mesačné náklady: 100 Eur /platba za plyn, elektrinu, vodu/.

Menší bungalov je 1-izbový, má obytnú plochu 50 m2 /rozmery domu šírka 5m x dĺžka 10m/, pozostáva z vstupnej predsiene, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne s wc. Vykurovanie domu je zabezpečené elektrickým konvektorom + pieckou na tuhé palivo. Vybavenie domu: kuchynská linka so spotrebičmi, plastové okná, plávajúce podlahy. Celkové mesačné náklady: 90 Eur /platba za elektrinu, vodu/.

Súčasťou pozemku je prístrešok pre autá so spevnenou podlahou. Pozemok je oplotený s terénnymi úpravami a chodníkmi, vysadené okrasné stromčeky a zeleň. Ponúka dostatočný priestor a súkromie pre relax a oddych.

DOHODA ISTÁ!

Dohodnite si obhliadku tejto zaujímavej nehnuteľnosti: Ing. Dušan Palša – 0908 377388 alebo na tradereal@tradereal.sk

CENA: 210 00 Eur

 

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk