Novostavba - 4izbový byt, Sídlisko 3

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkometrážny, nadštandardný 4-izbový byt s balkónom v novostavbe, v lukratívnom polyfunkčnom dome - Prostějovská ulica, Sídlisko 3.

Byt ponúka dostatočný priestor a výnimočnú dispozíciu pre požiadavky náročného vlastníka.

Rozloha bytu je 109 m2 + balkón 6 m2 + pivnica 6 m2 + vlastné vonkajšie parkovacie miesto 18 m2. Celková úžitková plocha je 139 m2.
Dispozícia bytu:
- predsieň,
- chodba,
- 3x izba,
- 1x obývacia izba prepojená so štýlovou kuchynskou linkou a s výstupom na balkón,
- kúpeľňa s dvojumývadlom spolu s wc
- priestranný balkón.

Byt je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na 3/6 podlaží tehlového polyfunkčného domu, slnečná orientácia V/J/Z. Kolaudácia bola v roku 2010.

Vybavenie bytu: plávajúce podlahy, plastové okná, drevené interiérové dvere so zárubňami, moderná vstavaná kuchynská linka so spotrebičmi, samostatný plynový kotol, videovrátnik, bezpečnostné vchodové dvere, vstavaná skriňa, nová keramika a sanita v kúpeľni.

Mesačné náklady: 130 Eur + elektrina. Správu domu, údržbu a čistotu spoločných priestorov zabezpečuje Presprav, sro Prešov.

Súčasťou bytu a ceny je vonkajšie, vyhradené parkovacie miesto pred domom zapísané na liste vlastníctva.

V polyfunkčnom dome sa nachádzajú stomatologické ambulancie a detské jasle.
V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, blízko cyklistický chodník a oddychová zóna pri rieke Torysa, letné kúpalisko, nákupné centrum, zastávka MHD.

Dohodnite si obhliadku tohto nadštandardného 4-izbového bytu, ktorý spĺňa najnáročnejšie kritéria: Ing. Dušan Palša - 0908 377388 alebo tradereal@tradereal.sk

CENA: 163 000 Eur

All rights reserved © 2016 | Code & design by Rays.sk - web development, CMS by Rays.sk